I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej dla Dorosłych

Kierownik Zespołu: Krzysztof Larus

Sekretariat Zespołu: Marta Buczkowska

Adres:

62-200 Gniezno, ul. Franciszkańska 10

budynek: B, parter, pokój: 16

Telefon:

61 423 93 80

Fax:

61 423 93 80

E-mail:

zkssd@gniezno.sr.gov.pl

Godziny urzędowania sekretariatu:

poniedziałek - piątek: 730 - 1530

Zespół kuratorów:

Agnieszka Michalak - kurator specjalista

budynek: B, parter, pokój: 12

tel: 61 423 93 82

e-mail: a.michalak@gniezno.sr.gov.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek: 730 - 1530
czwartek: 730 - 1530


Barbara Wachowska - kurator specjalista

budynek: B, parter, pokój: 8

tel: 61 423 93 86

e-mail: b.wachowska@gniezno.sr.gov.pl

Godziny urzędowania:
wtorek: 730 - 1530
czwartek: 730 - 1530


Arletta Ignaszak - kurator specjalista

budynek: B, parter, pokój: 10

tel: 61 423 93 84

e-mail: a.ignaszak@gniezno.sr.gov.pl

Godziny urzędowania:
wtorek: 730 - 1530
czwartek: 730 - 1530


Beata Ścisłowska - kurator specjalista

budynek: B, parter, pokój: 12

tel: 61 423 93 82

e-mail: b.scislowska@gniezno.sr.gov.pl

Godziny urzędowania:
środa: 730 - 1530
piątek: 730 - 1530


Danuta Kokotowska - kurator specjalista

budynek: B, parter, pokój: 13

tel: 61 423 93 85

e-mail: d.kokotowska@gniezno.sr.gov.pl

Godziny urzędowania:
wtorek: 730 - 1530
piątek: 730 - 1530


Dariusz Krystman - kurator specjalista

budynek: B, parter, pokój: 7

tel: 61 423 93 43

e-mail: d.krystman@gniezno.sr.gov.pl

Godziny urzędowania:
wtorek: 730 - 1530
piątek: 730 - 1530


Iwetta Echaust - kurator specjalista

budynek: B, parter, pokój: 11

tel: 61 423 93 83

e-mail: i.echaust@gniezno.sr.gov.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek: 730 - 1530
czwartek: 730 - 1530


Jan Stefanek - kurator specjalista

budynek: B, parter, pokój: 11

tel: 61 423 93 83

e-mail: j.stefanek@gniezno.sr.gov.pl

Godziny urzędowania:
wtorek: 730 - 1530
piątek: 730 - 1530


Justyna Borowczyk - kurator specjalista

budynek: B, parter, pokój: 13

tel: 61 423 93 85

e-mail: j.borowczyk@gniezno.sr.gov.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek: 730 - 1530
czwartek: 730 - 1530


Krzysztof Larus - kurator specjalista

budynek: B, parter, pokój: 6

tel: 61 423 93 81

e-mail: k.larus@gniezno.sr.gov.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek: 730 - 1530
wtorek: 730 - 1530


Liliana Kossakowska - kurator specjalista

budynek: B, parter, pokój: 10

tel: 61 423 93 84

e-mail: l.kossakowska@gniezno.sr.gov.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek: 730 - 1530
środa: 730 - 1530


Norbert Kokotowski - starszy kurator zawodowy

budynek: B, parter, pokój: 8

tel: 61 423 93 86

e-mail: n.kokotowski@gniezno.sr.gov.pl

Godziny urzędowania:
poniedziałek: 730 - 1530
środa: 730 - 1530

Rejestr zmian dla: I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej dla Dorosłych

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Gnieźnie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Sławomir Kaczmarek
Dokument z dnia:
2018-09-20
Publikacja w dniu:
2018-09-20
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Gnieźnie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Sławomir Kaczmarek
Dokument z dnia:
2017-12-01
Publikacja w dniu:
2017-12-01
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Gnieźnie
Wytworzył:
Piotr Stróżyk
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2016-07-12
Publikacja w dniu:
2016-12-19
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Gnieźnie
Wytworzył:
Piotr Stróżyk
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2008-12-18
Publikacja w dniu:
2016-12-19
Opis zmiany:
b/d